İşte Gayrimenkule En Meraklı Ünlüler…


03
Mar

Türkiye’deki ünlüler en güvenilir yatırımlar arasında yer alan gayrimenkule yatırım yapmaya devam ediyor. Peki Türkiye’de hangi ünlünün kaç evi var? İşte Türkiye’nin gayrimenkul zengini ünlüleri…

Sanat camiasının en bilindik isimleri emlak yatırımlarıyla piyasada konuşulmaya devam ediyor. Ülkenin çeşitli alanlarında gayrimenkul ve toprak alımı yapan ünlüler, yurtdışındaki yatırımlarıyla ‘Türkiye’nin en zenginleri’ listesine girmeyi başardı.

Türkiye’deki ünlüler yatırımlarını gayrimenkule yatırmaya devam ediyor. İşte Türkiye’nin gayrimenkul zengini ünlüleri…

NECATİ ŞAŞMAZ
Kurtlar Vadisi Dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz İstanbul’da 2 milyon 600 bin dolarlık bir rezidans sahibi. Başarılı oyuncunun, Şişli  Ataşehir Konutları projesinde 50 dairesi, Bomanti’de bulunan projede 18 rezidans dairesi ve 1 süpermarketi bulunuyor. 

AŞKIN NUR YENGİ
Bir diğer gayrimenkul yatırımcısı da Aşkın Nur Yengi. Yengi’nin, Çekmeköy Kasaba Sitesi’nde 3 villa, Bebek ve Arnavutköy’de daire ve Acarkent’te A tipi bir villası bulunuyor. Aşkın Nur Yengi’nin Beykoz Acarkent’te 3 bin metrekarelik bir pasaj satın aldığıda konuşuluyor. Yurt dışı yatırımları yapan Yengi Londra’da 3 ev sahibi.

SİBEL CAN
Sibel Can’ın ise Nakkaştepe, Bodrum, Levent ve Beykoz’da villası bulunuyor. İstanbul’un farklı semtlerinde ise 50’ye yakın evi olduğu biliniyor. Yurt dışında evi olan Can, Miami’de de trilyonluk bir villa sahibi.

HÜLYA AVŞAR
Güzelliği ile dillere destan olan Hülya Avşar’da yatırımlarını arsa ve gayrimenkul üzerine yapan ünlüler arasında bulunuyor. Hülya Avşar’ın;  Bodrum, İstanbul, Ayvalık, Londra’da gayrimenkulleri, İstanbul-Riva’da ise 900 dönümlük  arazisi bulunuyor.

SEDA SAYAN
Şarkçılık, sunuculuk ve oyunculuk alanın da isminden söz ettiren Seda Sayan’ın İstanbul’da 30 dairesi ve bir çok ticari ünitesi bulunuyor. Yurt dışında da yatırım yapan Sayan Miami ve Londra’da da ev sahibi. Ünlü şarkıcının aylık toplam kira gelirinin ise 500 bin lira olduğu biliniyor.

SEZEN AKSU
Söylediği ve yazdığı şarkılarla insanları büyülemeyi başaran Sezen Aksu süper lüks villalarıyla da büyülüyor. Sezen Aksu da gayrimenkule yatırım yapan ünlülerin başında yerini koruyor. Çeşitli illerde ve semtlerinde daireleri bulunduğu biliniyor.

EMRAH
Gayrimenkul zengini diye bilinen Emrah’ın 100’e yakın konutunun olduğu konuşuluyor. Ayrıca gayrimenkul zengini sanatçının, sahibi olduğu gayrimenkullerden her ay 250 bin dolar gelir elde ettiği de iddia ediliyor.

YILDIZ TİLBE
Sesi ile kulaklarımızın pasını silen Yıldız Tilbe’ de gayrimenkule yatırım yapan ünlüler arasında. İstanbul’da 3 daire sahibi olan sanatçının İzmir’de de gayrimenkul yatırımları bulunuyor. Tilbe’in İzmir’de çiftlik, 2 kışlık daire ve çok sayıda arazi yatırımı yaptığı iddia ediliyor.

TARKAN
Pop dünyasının başarılı ismi Tarkan tam bir gayrimenkul zengini. Kazandığını gayrimenkule yatıran Tarkan’ın Türkiye ve ABD’de birçok ev sahibi. Tarkan’ın Los Angles’ta da bir stüdyo dairesi bulunuyor.

ACUN ILICALI
 Türkiye’nin en zenginleri arasında bulunan ve ekranların sevilen sunucusu şov dünyasının ünlü ismi Acun Ilıcalı’nın hatırı sayılır miktarda gayrimenkul portföyü bulunuyor.

Kaynak: Emlak KulisiSizin için seçtiklerimiz

Döviz kuru ile yaşanan sert yükseliş, dolar üzerinden satış gerçekleştiren gayrimenkul sektörü oyuncularını zora soktu. Türk Lirası üzerinden bile fiyatlarda artışa gitmenin zor...
Çeşme Milli Emlak Müdürlüğü, 16 Eylül mahallesindeki 2.055 metrekare turizm arsası ile Dalyan mahallesindeki 522 metrekare konut arsasını 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45....
Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati yaptığı açıklamada hafta başında açıklanan konut paketleri sonrası satılık konutlara zam yapanlara seslenerek "Aykırı işlem yapanlar tespit...

Kanal İstanbul projesinin dayanağı olan imar planı değişikliği ve “rezerv yapı alanı” kararlarına karşı açılan davada mahkeme ara kararını açıkladı. İşte dev proje ile...
Konut fiyatlarında yaşanan artış cepleri yakmaya devam ederken ne yazık ki yaşanan artış alt gelir grubu sonrası orta gelir grubunun da ev sahibi olmasını zorlaştırdı. Yaşanan...
Samsun'un Atakum İlçesinde yaşanan olayda kepçe operatörü adresi karıştırdı yanlış binayı yıktı. Yaşanan olayın ardından bir de yıkılan binanın sahiplerinden masrafları talep...
  • Tapusor
  • Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknopark 1B-22 Başakşehir / İSTANBUL
  • 0212 549 6160
  • info@tuvimer.com
  • Tapusor Mobil Uygulamamızı İndirin